1

GOLEADA NA ‘KARAĐORĐU’: Ožegović doveo Vošu na korak od pobede, Oumaru vratio nadu Partizanu (VIDEO)

Objavljeno: 13.08.15 u 21:33

Partizan je na početku drugog poluvremena pritisnuo Vojvodinu, Valeri Božinov je imao odličnu priliku za izjednačenje, ali umesto toga na drugoj strani je stigla kazna.

Novu grešku odbrane crno-belih kaznio je Ognjen Ožegović koji je rutinski savladao Živka Živkovića za novo vođstvo od dva gola Novosađana.

(youtube / TV Srbija)

Međutim, samo par minuta kasnije Oumaru je postigao novi gol, koji ponovo nije slavio, pa je na 20 minuta do kraja 3:2 u korist Vojvodine.

(youtube / Sport Girls Fan)

Partizan će u poslednjih 20 minuta igrati sa igračem manje pošto je Darko Brašanac dobio drugi žuti karton.