0

SLS: Novi Pazar nosi ceo plen iz Jagodine, Aškovski nastavlja seriju golova (VIDEO)

Objavljeno: 07.08.15 u 22:51

Posle pobede nad Partizanom, pala je i Jagodina. Novi Pazar je sa 2:1 (0:0) trijumfovao na otvaranju 4. kola super lige Srbije.

Opet su centralne figure bili Pavlović i Aškovski. Prvi je doveo svoj tim u vođstvo u 49. minutu, drugi duplirao prednost u 63. Pet minuta kasnije domaćin je smanjio rezultat preko Savkovića, ali to je bilo to od njih.

Izvor: YouTube, Footbal man

Novi Pazar ima 7 bodova i trenutno je drugi na tabeli, a Jagodini je ovo bio prvi gol u sezoni, dok na prvi bod još čeka.

JAGODINA – NOVI PAZAR 1:2 (0:0)

Pavlović u 49, Aškovski u 63 – Savković u 68. minutu.

JAGODINA: Đ. Nikolić, Milinković, Mijatović, Gašić, Filipović, Đekić (od 61. Deletić), Ožegović, Nedović , Savković, U. Nikolić, Mihailović (od 77. Stoicev).

NOVI PAZAR: Zečević, Stevanović, Aškovski (od 81. Pajović), Kostić, Vusljanin, Šarac, Vuković, Radivojević (od 75. Selimović), Pr. Pavlović, Djalović (od 2. Obrovac), Tintor.