0

KAKAV POČETAK: Babović iskoristio poklon, a potom i Muniru! (VIDEO)

Objavljeno: 05.08.15 u 20:44

Fudbaleri Partizana i Steaue od 20:30 igraju meč za plasman u Evropu, a već posle 11 minuta rezultat je 1:1.

U osmom minutu, nakon centaršuta Vulićevića sa desne strane došlo je do nesporazuma između defanzivca i golmana rumunskog tima, a lopta je došla do usamljenog Babovića koji je lako pogodio nebranjenu mrežu.

(Izvor: Youtube/Liverpool FanCrazy)

Samo tri minuta kasnije, gosti su izjednačili posle slabe reakcije odbrane Partizana. Nakon “balona“ sa desne strane, Balažic je možda i uz faul propašio loptu, Vulićević je glavom odbio, ali samo do Munirua koji je sa desetak metara zakucao loptu u donji desni ugao.