0

POVRATAK NA TEREN: Biševac se vratio u porazu Liona od Viljareala

Objavljeno: 26.07.15 u 17:55

Srpski interncionalac Milan Biševac vratio se na teren posle pet i po meseci pauze. on se oporavio od operacije prednjeg ukrštenog ligamenta kolena i na terenu našao u porzu Olimpik Liona od Viljareala.

Španci su slavili sa 2:0 na Emirejts kupu u Londonu. Biševac je igrao u prvih 45 minuta, kao i Antonio Rukavina i Aleksandar Pantić iz protivnički tim, a odbrana je tada delovala čvršće, nego recimo u meču sa Arsenalom.

Prvi gol za Špance postigao je Bruno Sorijano iz jedanaesterca u 31. minutu. Strelac drugog gola za „Žutu podmornicu“ bio je Brazilac Leo Baptistao u 54. minutu igre.