0

BAŠ IH KRENULO: Kairat prvi, Despotović dvostuki strelac (VIDEO)

Objavljeno: 26.07.15 u 18:11

Đorđe Despotović ulazi u seriju golova u kazahstanskom Kairatu.

Despotović je ponovo tresao mrežu i to danas dva puta. U važnoj pobedi nad Tobolom od 3:1, na gostovanju, prvi gol postigao je iz slobodnog udarca u 20. minutu, a drugi u 48. minutu posle sjajnog proigravanja Kukejeva.

Izvor: YouTube, Go.Gool.Net

Liubu koji je eliminisao Zvezdu iz evrope ide sjajno u domaćem prvenstvu, preuzeli su prvo mesto na tabeli ispred Aktobea. Obe ekipe imaju po 44 boda, a kiratu je ovo četvrti trijumf u poslednjih pet mečeva. Dogurao je i do trećeg kola kvalifikacija za LE, rival mu je Aberdin.

Podsetite se Šorđevog prethodnog gola. Jedan bivši igrač Zvezde se vratio na teren, proverite o kome je reč.