0

SL: Lalatović ‘upisao’ stopostotan učinak, ‘zebre’ protutnjale Voždovcem (FOTOGALERIJA)

Objavljeno: 25.07.15 u 22:10

U poslednjem meču današnjeg programa Superlige Srbije, Borac je na krovu Tržnog centra savladao Voždovac 2:0 (1:0).

Čačani su održali čas fudbala „zmajevima“. „Zebre sa Morave“ su na pravi način otvorile utakmicu i povele su već u sedmom minutu golom Živkovića sa „bele tačke“. Domaćin je pokušao da nametne svoj ritam igre, stvarao je šanse, ali nije mogao do gola. Sa druge strane Borac je u 79. minutu preko Vujaklije stigao do 2:0 i nova tri boda u prvenstvu.

Trener Čačana, Nenad Lalatović je tako vezao drugu uzastopnu pobedu i sada sa šest bodova deli prvo mesto sa Partizanom na tabeli superligaškog karavana.