0

TOŠIĆ KOMANDUJE ‘ARMIJOM’: Srbin poveo CSKA ka pobedi u Samari (VIDEO)

Objavljeno: 24.07.15 u 20:09

Moskovski CSKA je u prvom meču 2. kola Premijer lige Rusije trijumfovao sa 2:0 protiv ekipe Krila Sovjetov i to na gostovanju u Samari, a jedan od najzaslužnijih za taj trijumf bio je srpski reprezentativac Zoran Tošić.

Nekadašnji igrač Partizan otključao je bravu borbene domaće ekipe golom u 64. mnutu kada je posle odličnog dupšlog pasa sa Jeremenkom rutinski savladao golmana Konjuhova. Tačku na ovaj meč pogotkom iz penala u 71. minutu stavio je Izraelac Natho.

(Izvor: Youtube/Best Goals)

Posle dva odigrana kola „armejci“ imaju maksimalan učinak i to bez primljenog gola za 180 minuta igre čime ističu jasnu nameru da skinu Zenit sa trona odnosno da titulu vrate u Moskvu.