0

POČEO DA SE ISPLAĆUJE: Sterling počeo da ‘objašnjava’ zašto je plaćen 49 miliona funti (VIDEO)

Objavljeno: 21.07.15 u 13:09

Mnogi su se pitali da li Rahim Sterling zaista vredi 49 miliona funti koliko ga je Mančester Siti platio Liverpulu, a mladi napadač je već u prvom meču u dresu „građana“ delom odgovorio na to pitanje.

Naime, on je već u 3. minutu prijateljske utakmice protiv Rome, koja je igrana u okviru turnira nazvanog Intaernacionalni kup šampiona, postigao gol za svoj tim pošto je posle dodavanja Ihenača lako savladao De Sanktisa. Samo pet minuta kasnije gol za Rimljane postigao je Miralem Pjanić, i to kakav gol, pa je rezultat posle prvih 45 minuta 1:1.

(Izvor: Youtube/Manchester City FC)

(Izvor: Youtube/Official Football Fans Channel)