0

LUDNICA U KOMŠILUKU: Kakva dva gola na startu rumunskog prvenstva! (VIDEO)

Objavljeno: 10.07.15 u 23:52

Današnjim utakmicama počelo je rumunsko prvenstvo u kome možda nema para, ali svakako ima prelepih pogodaka, i to se potvrđuje iz sezone u sezonu.

U prvom susretu između Voluntarija i Jašija, Stefan Grigorija je doveo goste u vođstvo prelepim pogotkom. On je okrenut leđima ka golu loptu primio na grudima, a zatim ‘makazicama’ uputio neodbranjiv šut u mrežu domaćih.

(youtube / Football Savi)

Taj meč završen je 1:1, a takođe nerešeno bilo je u duelu Astra Đurđua i Konkordije – na kraju 2:2. Detalj koji je obeležio ovaj meč desio se u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Konstantin Budesku je tada maestralno izveo slobodan udarac i ‘skinuo paučinu’ sa gola Konkordije na opšte oduševljenje domaće publike, ali i nas.