Košarka Reprezentacija Top News
22:38 28.06.2015.

MARINA MALJKOVIĆ O INCIDENTU: Nisam htela da ponizim Francusku!

FOTO: STARSPORT

Selektor „zlatnih“ srpskih devojaka Marina Maljković istakla je da je ponosna na tim, a osvrnula se i na konflikt sa koleginicom iz tabora Francuske Valeri Garnije.

– Mogu samo da potvrdim ono što su devojke rekle, a to je da smo tim i da je to bilo naše najjače oružje. To se videlo i danas kada se naš kapiten povredio, sve ostale devojke su dale doprinos da se njeno odsustvo ne oseti. Ovo je veliki uspeh za žensku košarku u našoj zemlji. Devojke su postigle nešto neverovatno – reklja je Maljković, a potom se osvrnula na incident sa kraja meča:

– Nema govora o provokaciji. Objasnila sam francuskoj selektorki i igračicama zbog čega sam tražila tajm-aut. Želela sam da u igru uvedem Milicu Dabović, koja zbog povrede nije igrala u drugom poluvremenu. Nisam imala drugu priliku za to, osim da tražim tajm-aut i mislim da je ljudski na taj način odati počast kapitenu našeg tima, za koju je ovo možda i poslednje Evropsko prvenstvo – zaključila je Marina Maljković.

Najbolja košarkašica Evrope Ana Dabović je istakla da joj se ostvario životni san.

– Ne znam šta bih rekla. Srećna sam zbog svoje zemlje i svojih saigračica. Ovo nam je bio san kada smo počele da igramo košarku – rekla je Ana Dabović.

0
0

Komentari

  1. bokser каже:

    što joj se izvinjavaš, nema većih svinja i gamadi od francuza i engleza. nemaju oni ni časti ni morala ni etike

    0
    0
  2. Maja каже:

    Pa kako „najači“? Pa miša mu malog, zar nije „najjači“? 🙂

    0
    0
  3. markoni каже:

    Ko gubi ima pravo da se ljuti!

    0
    0
  4. Cirilo i Metodije каже:

    MOgu samo da ti polizu ..

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...