1

KAKVA MAJSTORIJA ĐURIČIĆA: Knoke ide po ‘suknjicu’, a ter Štegen u mrežu po loptu – Nemci brzo izjednačili (VIDEO)

Objavljeno: 17.06.15 u 21:02

Od samog starta uvodne utakmice Srbije protiv Nemačke, naši mladi reprezentativci počeli su daleko bolje od ‘Pancera’ a od sedmog minuta vodimo sa 1:0 fenomenalnim pogotkom Filipa Đuričića.

Fudbaler Sautemptona i jedna od naših najvećih uzdanica na ovom prvenstvu Evrope uzeo je loptu na nekih 40 metara od gola, provukao je kroz noge Knokeu, a onda se stuštio ka golu ter Štegena i poslao ga u jednu, a loptu u drugu stranu.

Majstorija!

Nažalost, fudbaler Liverpula Emre Čan pogodio je na fenomenalan način mrežu Marka Dmitrovića već u 17. minutu, pa su se Nemci vrlo brzo vratili rezultatski u utakmicu.