0

KVALIFIKACIJE ZA EP 2016: Šveđani rešili Crnogorce za šest minuta, Špancima minimalac u Belorusiji (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.15 u 22:42

Odigrana su još četiri meča šestog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. godine, a favoriti su opravdali očekivanja pošto su svi od reda zabeležili trijumfe.

Najteže je do pobede dođšla Španija koja je golom Silve osvojila sva tri boda na gostovanju u Borisovu i to posle greške golmana domaće selekcije.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

U grupi C i dalje maksimalan učinak ima Slovačka koja je sa 2:1 u Žilini savladala naše južne komšije Makedonce pa je selekciji Ljubinka Drulovića baš kao i našoj reprezentaciji ostala samo teorija što se tiče plasmana na Euro.

Sva tri gola na utakmici u Viljnusu viđena su u drugih 45 minuta, a uspešniji su bili gosti iz Švajcarske koji sada imaju tri boda više od Slovenije koja je tokom dana poražena od Engleske.

Šveđani su praktično u roku od šest minuta rešili pitanje pobednika u duelu sa Crnogorcima pošto su od 38. do 44. tri puta pogađali mrežu Poleksićevog gola. Počasni pogodak za „sokolove“ dao je Dejan Damjanović udarcem sa bele tačke.