0

NOVI PORAZ: Juniori Srbije tesno sa vršnjacima iz Italije

Objavljeno: 30.05.15 u 16:31

Juniori Srbije, a u pitanju su igrači 1998. godište i mlađi, doživeli su u Segedinu i drugi poraz na turniru. Kao i protiv Crne Gore, naša selekcija je poražena sa 9:8.

U prvoj četvrtini je Srbija dva puta vodila. Međutim, početkom trećeg dela bilo je 6:3 za Italiju, koja je tri gola prednosti imala još dva puta 7:4 i 8:5. U finišu treće i početkom poslednje četvrtine Srbije je zaigrala bolje i golom Rogača 2,43 do kraja uspela da izjednači. U samom finišu, četiri sekunde pre kraja, Italija je sa igračem više postigla pobedonosni gol.

Srbija večeras igra sa Grčkom, a sutra sa Mađarskom.

Italija – Srbija 9:8 (2:2, 2:1,4:3,1:2)

Sudije Tot (Madjarska) i Djurković (Crna Gora). Isključenja: Italija 9, Srbija 10.
ITALIJA: Masaro, Del Baso , Gidi 1,Gavaci, Baviera 1, Di Martire, De Vena, Novara 4, Maćini, Prian, Fabiano 2, Basani 1, Nikosia. Selektor: Peši.
SRBIJA: Todorovski,Jovanović, Kolašinac 1, Lukić, Bosić, Velkić 2, Vuković, Tubić, Janković 1, Rogač 2, Kasum 1, Vučinić 1, Vlahović. Selektor: Milenković

Dosadašnji rezultati: Srbija – Crna Gora 8:9, Grčka – Italija 7:12, Grčka – Crna Gora 9:14, Italija – Srbija 9:8, Madjarska – Grčka 10:9. Večeras: Srbija – Grčka, Madjarska – Crna Gora.