0

PREMIJER LIGA: Siti se kockao, ali trijumfovao za Ligu šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 17.05.15 u 16:40

Mančester Siti je osigurao drugo mesto i direktno učešće u Ligi šampiona. Savladali su Svonsi u gostima sa 4:2 (2:1) u 37. kolu Premijer lige i sada imaju šest bodova više od Arsenala, koji ima dve utakmice manje.

Poveli su gosti u 21. minutu golom Turea. Prednost je udvostručio Aguero u 26. Međutim, do 64. minuta bilo je 2:2. Shvativši da je vrag odneo šalu, Ture je drugim golom na meču u 74. minutu, vratio vođstvo svom timu. On je kasnije otišao na zasluženi odmor, a uspešna je bila i njegova zamena. U nadokandi vremena Boni je postavio konačan rezultat.

Izvor: YouTube/Bekuldo