Domaći fudbal Fudbal

BABOVIĆ LJUT NA NOVINARE: Bespotrebno mi izvrću izjave

FOTO: STARSPORT

Fudbaler Partizana Stefan Babović pojavio se zajedno sa trenerom Zoranom Milinkovićem na današnjoj konferenciji za medije, a uoči sutrašnjeg meča 28. kola Jelen Superlige u kome crno-beli gostuju Napretku u Kruševcu.

Međutim, prema njegovom mišljenju pojedini novinari nisu korektno preneli ono što je on rekao o čemu se požalio svojim prijateljima na Fejsbuku.

– Ne volim kada moje izjave izvrću bespotrebno pojedini novinari i podgrevaju ulje na vatru, a vatra sa moje strane ne postoji, postoji samo ljubav prema klubu… bez ostrašćenosti, mržnje i neposštovanja drugih. Ređe ću ići na konferencije od sada, napisao je Babović.

FOTO: facebook.com/Babovic Stefan
FOTO: facebook.com/Babovic Stefan

Evo i šta je igrač izjavio pred predstavnicima „sedme sile“ odnosno kako je to prenela državna agencija Tanjug.

hotsport.rs

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...