0

PRIMERA: Uporni Deportivo u poslednjem napadu stigao do boda na San Mamesu (VIDEO)

Objavljeno: 10.05.15 u 00:04

U poslednjem kolu subotnjeg programa u španskoj Primeri Atletik Bilbao i Deportivo su remizirali 1:1, a gosti su do boda došli golom u poslednji trenucima meča.

Atletik Bilbao je izgubio dva boda, a Deportivo osvojio jedan, što će im mnogo više značiti u grčevitoj borbi za opstanak u najelitnijem španskom fudbalskom takmičenju. Crveno-beli su vodili još od 14. minutu kada je jedan od najboljih igrača Atletik Bilbaa Aduriz glavom zatresao mrežu i doneo vođstvo svom timu.

Međutim, gosti su očigledno imali veći motiv na današnjem meču i tu veću želju za golom krunisali su u trećem minutu nadoknade meča. Lopo je šutirao, golman domaćih je imao loptu na ruci, ali nije uspeo da spreči kasno izjednačenje i bodovi su na kraju podeljeni, reklo bi se zasluženo.

Atletik je sada na osmoj poziciji sa 48 osvojenih bodova, dok je Deportivo pretposlednji sa 30 bodova i nalazi se u grčevitoj borbi za opstanak.