0

SERIJA A: Laciju bod u Bergamu, Inter propustio šansu da se uključi u borbu za Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 03.05.15 u 17:05

U 34. kolu Serije A dogodila su se dva velika iznenađenja, Lacio je igrao nerešeno sa Atalantom 1:1 (0:0), dok je Inter na svom terenu ramizirao sa Kjevom 0:0.

Navijači Rome slave Atalantu. Tim iz Bergama zaustavio je Lacio i „vučici“ pomogao da se popne na drugo mesto Serije A. Atalanta je povela golom Bavije u 49. minutu. Kada su svi pomislili da će domaćin osvojiti sva tri boda, Parolo je u 77. minutu postavio konačnih 1:1. Atalanti ovaj bod nije puno značio, jer je tim iz Bergama odavno izborio opstanak, dok su nebesko-plavi sada treći na tabeli sa 63 boda, jednim manje od drugoplasirane Rome.

Veliku šansu da se uključi u borbu za Ligu Evrope ispustio je Inter. Neroazuri su igrali samo 0:0 protiv Kjeva na svom bunjištu. Ipak, ono što treba da zabrine navijače Intera jeste očajna igra tima, koji je za 90 minuta stvorio samo jednu šansu, ali je nije iskoristio Ikardi. U rimu iz Milana 90 minuta je igrao Nemanja Vidić, dok je sa druge stran bio Ivan Radovanović.

Do važna tri boda stigla je Fiorentina koja je savladala Ćezenu 3:1. Strelci za violu bili su Iličić u 31. i 35. minutu, kao i Đilardino u 56. minutu. Počasni pogodak za „otpisanu“ Ćezenu postigao je Rodrigez.