0

HAOS U BUKUREŠTU: Navijači Dinama ‘bombardovali’ golmana Steaue pirotehnikom! (VIDEO)

Objavljeno: 03.05.15 u 23:45

Minule sedmice fudbalsku Evropu i svet obilazili su snimci sa beogradskog derbija, a ove nedelje su nažalost na red došli oni sa bukureštanskog. Huligani su na početku drugog poluvremena, pri rezultatu 0:0 na 20 minuta prekinuli utakmicu, a umalo da deblji kraj izvuče golman Gedrius  Arlauskis, koji je u jednom trenutku odbio da brani zbog divlanja na tribinama.

Čuvar mreže Steaue ipak nije prošao kao Igor Akinfejev nedavno, iako je bio ‘bombardovan’ pirotehnikom.

Steaua je slavila sa 3:1, golovima Stančija i Prepelice, dok je jedini pogodak za Dinamo postigao Elhamid.