0

FOTO screenshot

PRIMERA: Atletiko i Bilbao bez golova, ali zahvaljujući sramotnoj odluci sudija! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.15 u 19:49

Fudbaleri Atletiko Madrida i Atletik Bilbaa remizirali su rezultatom 0:0 u 35. kolu Lige Primere.

Atletiko je imao inicijativu tokom većeg dela susreta, ali su domaći teško stvarali šanse. Najopasniji u timu Dijega Simeonea bio je Antoan Grizman, koji se našao u nekoliko polušansi, ali nije uspeo da zatrese mrežu.

Treba istaći da je Atletiko oštećen dvadesetak minuta pre kraja utakmice, kada je pomoćni sudija signaliziraio nepostojeći ofsajd kada je Tijago zatresao mrežu.

Gosti su pokušavali iz kontri, ali za 90 minuta nisu uputili nijedan ozbiljan šut ka golu Jana Oblaka.

Madriđani su uprkos ovom remiju ostali na sigurnom trećem mestu sa 76 bodova, sedam više od Valensije i Sevilje.