0

BUNDESLIGA: Kiks Dortmunda, Volfsburg prokockao dva gola prednosti (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.15 u 17:29

Fudbaleri Borusije Dortmund remizirali su u gostima sa ekipom Hofenhajma rezultatom 1:1 (1:1), dok Volfsburg takođe nije uspeo da dođe do pobede protiv Hanovera na svom stadionu – 2:2.

“Milioneri“ su propustili priliku da se uključe u trku za Ligu Evrope, pošto je domaćima prednost doneo Voland u 33. minutu, a dva kasnije Humels je postavio konačnih 1:1.

Volfburg je imao prednost od dva gola pogocima Dosta i Perišića, ali je Hanover za osam minuta uspeo da izjednači i otkine bodove drugoplasiranoj ekipi. Ovaj remi mogao bi da poremeti planove ekipi Volfburga koja ima četiri boda i meč više od Borusije Menhengladbah.