0

FOTO screenshot

PRIMERA: Real Sosijedad razbio Levante (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.15 u 22:54

Real Sosijedad ‘upisao’ je ubedljiv trijumf u 35. kolu Primere protiv Levantea 3:0 (1:0).

Bodovi na ovom meču bili su potrebniji gostima u borbi za opstanak, ali domaćin nije imao milosti. Sosijedad je poveo već u 13. minutu kada je posle centaršuta Beršiša, Finbogason je pogodio sa pet metara.

Do drugog gola tim iz San Sebastijana je stigao u 51. minutu. korner sa leve strane je izveo Pardo, a loptu glavom u mrežu je poslao Bergara.

Konačnih 3:0 za domaći tim postavio je Vela. Meksikanac je u 86. minutu postigao evrogol iz slobodnog udarca.