0

PRIMERA: Trka se nastavlja, Real siguran, Tores majstorijom povukao Atletiko, Elče zakoračio ka opstanku (VIDEO)

Objavljeno: 30.04.15 u 00:12

U pet mečeva 34. kola Primere videli smo veliki broj golova i pobede Reala i Atletika, kao i trijumfe Sevilje, Elčea i Selte.

Real je rutinski, u laganom ritmu savladao Almeriju na svom terenu rezultatom 3:0, a prvi gol postignut je tek u 43. minutu meča, u pitanju je evrogol, a delo je Hamesa Rodrigeza. Već početkom drugog poluvremena autogom dos Santosa bilo je 2:0 za Kraljeve, a konačan rezultat postavio je Arbeloa u 84. minutu.

Atletiko je uspeo da savlada Viljareal na gostovanju, iako je domaći tim imao inicijativu i veće prilike za gol. Trenutak odluke bio je u 74. minutu, kada je Fernando Tores potvrdio svoju klasu i doneo nova tri boda ‘Jorgandžijama’.