0

BURA U DRUGIH 45 MINUTA: Za četvrt sata tri gola, Zvezda vodi 2:1 (VIDEO)

Objavljeno: 29.04.15 u 17:56

Terensku inicijativu tokom prvog poluvremena Crvena zvezda nije uspela da materijalizuje u duelu sa Donjim Sremom pre svega jer nije bilo nijednog udarca u okvir gola.

Međutim, već na startu drugog dela igre odnosno u 50. minutu Zvezdin rezervista Petar Orlandić savladao je udarcem glavom golmana Belića, ali što bi se reklo „pola gola“ je Jovićevo koji je lepo driblao po levoj strani terena, centrirao desnom nogom i pogodio u trepavicu gorostasnog Crnogorca.

Ali, samo četiri minuta kasnije Risto Mitrevski je savladao Predraga Rajkovića nakon što je odbrana Crvene zvezde loše postavila ofsajd zamku na slobodnjak sa desne strane.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak, pošto je na isteku prvog sata igre Darko Lazović prelepim golom iz slobodnjaka vratio vođstvo crveno-belima – 2:1.