0

LIGA 1: Pastoreov het-trik asistencija za pobedu Pari sen Žermena (VIDEO)

Objavljeno: 28.04.15 u 23:53

U odloženom meču 32. kola francuske Lige 1 Pari Ser Žermen je savladao Mec sa 3:1 i najverovatnije ga poslao u niži rang takmičenja.

Junak Parižana bio je Havijer Pastore koji iako nije postigao nijedan gol, bio je asistent kod sva tri gola za domaći tim i tako obezbedio pobedu. Prvo je strelac bio Marko Verati, zatim u 25. minutu, a onda i Edinson Kavani tri minuta pre odlaska na odmor i već tada je pitanje pobednika bilo rešeno.

Modigo Maiga je u 53. minutu vratio blagu neizvesnost u meč, ali je Pastore novom asistencijom, a Van der Vil svojim golom postavio konačan rezultat.

PSŽ sada ima isti broj bodova kao i Olimpik Lion na prvom mestu, a sa druge strane Mec sa 30 bodova je sada gotovo sigurno ispao u niži rang takmičenja.