0

LIGA 1: Lorijen petardom šokirao Marsej (VIDEO)

Objavljeno: 24.04.15 u 23:24

Prava pravcata goleada viđena je u prvom meču 34. kola Lige 1. Lorijen je šokirao Olimpik iz Marseja sa 5:3, posle preokreta.

Pobedom je napravio korak napred ka obezbeđivanju opstanka u eliti, a marsej, kojem je ovo četvrti uzastopni poraz, udaljio od borbe za titulu.

Lorijen je bolje i otvorio meč. Aju ih je doveo u vođstvo u devetom minutu, a pet minuta kasnije Fransoa Beligu je udvostručio. Domaćin je golovima Andrea Ajua i Žeremija Morela u 58. i 67. minutu uspeo da izjednači.

Potom je Roman Filipoto doneo gostima 3:2. U 76. minutu je palo novo izjednačenje preko Mičija Bačuajija. Međutim, samo osam minuta kasnije, Džordan Aju je svojim drugim golom vratio prednost gostima, a Matijas Otre u 86. minutu postavio konačan rezultat.