0

FOTO screenshot

PRIMERA: Suarez načeo, Bravo odbranio penal, Mesi završio posao sa Valensijom (VIDEO)

Objavljeno: 18.04.15 u 18:10

Barselona je sa 2:0, golovima Suareza i Mesija, savladala Valensiju u derbiju 32. kola španske Primere.

Tek što je meč počeo, Barsa je povela. Vođstvo joj je u prvom minutu doneo Luis Suarez. Moglo je posle desetak minuta igre da padne izjednačenje, ali je Bravo odbranio penal Parehu.

Katalonci su čuvali prednost, iako je Valensija pretila, rezultat se nije menjao. Tačku na meč u poslednjemm minutu stavio je Lionel Mesi.

Barselona je tako  povećala prednost ispred Real Madrida na pet bodova, bar do duela Madriđana sa Malagom.

Sa druge strane, Valensija je ‘ odigrala’ za direktnog konkurenta Atletiko Madrid i omogućila mu da stekne četiri boda prednosti u borbi za direktan plasman u Ligu šampiona, ukoliko slave u La Korunji. omogućila je čak i Sevilji da je ugrozi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za elitno takmičenje…