0

PRIMERA: Goleada i podela bodova u okršaju Levantea i Espanjola (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.15 u 23:03

Na otvaranju 32. kola španske Primere videli smo utakmicu sa velikim brojem golova i podelu plena između Levantea i Espanjola, na kraju je bilo 2:2 (1:2)

Gosti su bili blagi favoriti pred ovaj meč i u skladu sa tim prvi su došli do vođstva u ovom meču. Strelac je u 18. minutu bio Lukas, ali je samo tri minuta kasnije Simao poravnao na 1:1 i krenulo se ispočetka. Felipe Kaicedo je u nadoknadi prvog poluvremena iskoristio asistenciju Alvareza i šokirao domaće navijače donevši novu prednost Espanjolu.

Dugo nije bilo promene rezultata u drugom delu igre, sve do samog finiša meča, tačnije 87. minuta kada je Kasadesus posle akcije u tri poteza ponovo vratio utakmicu u egal. Ovog puta nije više bilo vremena za promenu rezultata, pa je meč završen podelom bodova, što je možda i najpravedniji ishod.