0

PRIMERA: Sevilja nastavlja poteru za Valensijom i Atletikom (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.15 u 00:12

U 30. kolu španske Primere, Sevilja je u gostima savladala Levante 2:1 (2:0) i tako ostala u borbi za četvrto mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Gosti su do trijumfa stigli pogocima u prvom poluvrmenu. U 10. minutu brzonogi Gameiro je pobegao odbrani Levantea i pogodio za 1:0. Rejes je bio asistent Francuzu kod prvog gola, a kod drugog njih dvojica su zamenili uloge. Gameiro je sada uposlio bivšeg španskog reprezentativca, a ovaj loptu sproveo u mrežu za velikih 0:2.

Utešni gol za Levante u 73. minutu postigao je Uče posle „žabice“ koju je napravio glavom i očajne intervencije golmana gostiju.

Pobedom se Sevilja izjednačila po broju bodova sa Valensijom na četvrtom mestu (61), ali „slepi miševi“ imaju utakmicu manje.