0

JOKANOVIĆ GAZI: Votford sve bliži Premijer ligi (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.15 u 15:48

Fudbaleri Votforda savladali su lidera Čempionšipa Midlzbro 2:0 i tako mu preuzeli poziciju na tabeli.

Srbin je hit na ostrvu. Slaviša Jokanović i njegov Votford grabe ka plasmanu u Premijer ligu. U derbiju 41. kola Votford je na svom terenu savladao Midlzbro 2:0. domaćin je poveo u 37. minutu golom Dinija, kome je ovo bio 20 pogodak u ligi, da bi konačan rezultat u 65. minutu postavio Igalo.

Pobedom je tim našeg Slaviše Jokanovića izbio na prvo mesto na tabeli sa 76 osvojenih bodova, ali i utakmicom više od Bornmauta koji bi mogao da ga prestigne ako savlada Šefild Venzdej. Do kraja sezone u Čempionšipu ostalo je još pet kola. Dva prvoplasirana tima idu direktno u Premijer ligu, dok se timovi od treće do šeste pozicije bore za treću kartu koja vodi u najelitnije fudbalsko takmičenje na Ostrvu.