0

KVALIFIKACIJE ZA EURO 2016: Poljska ispustila pobedu, Grčka se oprostila od EP u Francuskoj (VIDEO)

Objavljeno: 29.03.15 u 22:26

osim meča Portugalija-Srbija, u terminu od 20:45 igrala su se još dva meča. mađarska i Grčaka su odigrale bez golova, a Poljaci su ispustili pobedu nad Republikom Irskom- 1:1.

Vodila je Poljska golom Peškoa od 26. minuta i kada se činilo da imaju sva tri boda u džepu, usledipo je šok u 91. minutu.

Long je smestio loptu u mrežu i podsetio da se fudbal igra dok sudija ne odsvira kraj.

Sa druge strane, i Mađarska ima za čim da žali. Odigrala je bez giolova ptotiv Helena, a imala je bar tri dobre prilike. Ipak, i dalje mogu da budu bar treći i odu u baraž. Za Grčku je sve završeno, neće videti EURO 2016.