0

PRIMERA: Sevilja nerešiva enigma za Viljareal (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.15 u 18:49

Treći put u roku od samo 10 dana fudbaleri Sevilje su savladali kolege iz Viljareala pošto su posle dva trijumfa u Ligi Evrope pobedili i u 28. kolu Primere, ovog puta sa 2:0 i to na Madrigalu.

Posle izjednačenog prvog poluvremena odluka je pala u prvih 20 minuta drugog dela kada je najpre Koke bio precizan u 49. minutu, da bi potom i Vitolo u 65. savladao Asenja. Za domaći tim je svih 90 minuta odigrao Antonio Rukavina.

U podnevnom terminu u La Korunji su se sastali domaći Deportivo i Espanjol, a pobednika nije bilo pošto nije bilo ni golova.

Na tabeli Sevilja je ponovo na tri boda zaostatka za četvrtoplasiranim Atletikom odnosno četiri za Valensijom koja je na trećem mestu. Viljareal je sa 49 poena ukotvljen na šestoj poziciji, Espanjol je 11. sa 34, dok Deportivo ima bod više od davljenika Almerije i Levantea.