0

JSL: ‘Golubovi’ raščerupali ‘Ćurane’

Objavljeno: 22.03.15 u 16:35

Potpuno neočekivano, ali više nego zasluženo subotički Spartak je odneo sva tri boda sa gostovanja u Jagodini pošto je pobedio domaći tim sa 3:1.

Gosti su do početne prednosti došli već u 10. minutu golom Plavšića, ali su domaći 16 minuta pre kraja preko Jovančića uspeli da dođu do izjednačenja. U jeku napada „ćurana“ koji su želeli sva tri boda usledili su kontranapadi Spartaka koje je golovima završavaoa Nemanja Milić koji je tresao mrežu u 89. i 93. minutu za konačnih 1:3.

Spartak je ovim trijumfom preskočio Mladost na tabeli pa je sada sa 24 boda na devetoj poziciji, dok je Jagodina samo za jedno mesto bolja iako ima tri boda više.