0

SERIJA A: ‘Leteći magarci’ lete ka opstanku! (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.15 u 20:07

U prvoj utakmici 28. kola italijanske Serije A, Kjevo je sa 1:0 bio bolji od Palerma i napravio značajan iskorak u odnosu na rivale u borbi za opstanak.

Jedini gol na meču za ‘magarce’ postigao je Alberto Paloski golom u 35. minutu utakmice. Pobegao je odbrani gostiju i izvan kaznenog prostora sjajno šutirao i rutinski zatresao mrežu.

Isti igrač imao je priliku da potvrdi svoju titulu junaka utakmice, ali je u 62. minutu katastrofalnim udarcem sa ‘bele tačke’ prebacio ceo gol.

Međutim, to nije preskupo koštalo Kjevo koji je na kraju trijumfovao, upisao 32 bod u sezoni i sada ima sedam više od timova koji su ‘ispod crte’. Palermo je ostao na 11. poziciji sa tri boda više od današnjeg rivala, a treba još reći da su Sicilijanci od 86. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Slovenca Siniše Anđelkovića.