0

PRIMERA: Domaćini se gostili na ‘Kalderonu’ i ‘Valjekasu’, ‘Zlatni dečko’ ponovo rešeta! (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.15 u 19:55

Zvezda dana u Primeri, za sada, je Fernando Tores koji je u pobedi Atletiko Madrida protiv Hetafea postigao svoj prvi prvenstveni gol za ‘jorgandžije’ posle punih sedam godina.

Sindrom lošeg rezultata posle uspeha u Ligi šampiona nije zahvatio i fudbalere Atletika, koji su u 28. kolu Primere savladali Hetafe sa 2:0. Golove su postigli Fernando Tores i Tiago, oba u prvom poluvremenu. Gol ‘El Ninja’ poseban je, osim po lepoti, i po tome što je to prvi pogodak Fernanda Toresa za Atletiko u španskoj Primeri posle sedam godina.

U drugom meču dana Rajo Valjekano je na svom ‘Valjekasu’ ostvario pobedu protiv sve lošije Malage. Jedini gol na meču postigao je Kakuta u 22. minutu utakmice, a treba istaći da su gosti od 74. minuta igrali sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Anhelerija.