0

PREMIJER LIGA: Siti razbio VBA, sudija pogrešnom igraču pokazao crveni karton! (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.15 u 15:41

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su na svom stadionu ekipu VBA rezultatom 3:0 (2:0) u prvom meču 30. kola Premijer lige. Ipak, glavni detalj sa ovog meča je crveni karton iz trećeg minuta kada je Mekoli greškom isključen.

Sudija Nil Sverbrik pokazao je crveni karton već u drugom minutu – napadač Mančester sitija Vilfred Boni bio je u prodoru usled greške odbrane, oborio ga je Kreg Doson, ali je meč bio završen za Gereta Mekolija.

Uzaludni su bili protesti fudbalera VBA, koji sa igračem manje nisu mogli da pariraju engleskom šampionu. Strelci za “građane“ bili su Boni u 27, Fernando u 40. i Silva u 77. minutu.

Ovim trijumfom, Siti se približio vodećem Čelsiju na samo tri boda, ali tim Žozea Murinja ima i dve utakmice manje od “građana“.