0

JSL: Nišlije skinule skalp još jednom favoritu, a saznali smo da Voša baš i nema najsjajniju opremu… (VIDEO)

Objavljeno: 21.03.15 u 19:07

Radnički i Vojvodina su u Nišu podelili bodove na ‘Čairu’, krajnji rezultat bio je 1:1. Pored krajnjeg ishoda, meč je obeležila i zanimljiva situacija sa opremom jednog fudbalera Vojvodine.

Nišlije su došle u prednost već u šestom minutu pogotkom Marjanovića. Vojvodina je i pored promene trenera u toku ove nedelje nastavila sa slabim partijama, pre svega na gostujućem terenu. Upravo zato je delovalo da će se desiti čuveni ‘Kec u Nišu’, ali da tako ne bude pobrinuo se Mijat Gaćinović.

Najbolji igrač Novosađana je u 48. minutu poravnao na 1:1, i ispostaviće se, postavio konačan rezultat. Vojvodina tako nije iskoristila priliku da makar na jedan dan preuzme treću poziciju od Čukaričkog, ostala je četvrta, dok je Radničkom ovo bio veoma važan bod u borbi za opstanak u Superligi Srbije.