0

PRIMERA: Martinez doneo tri boda Sosijedadu (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.15 u 22:40

U poslednjem meču 27. kola španske Primere Real Sosijedad je savladao Hetafe na gostovanju rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Martinez u 65. minutu meča.

Ovaj meč nije imao preterani rezultatski značaj za Sosijedad, ali je za Hetafe bio veoma važan u borbi za opstanak. Pogotovo zato što u narednom kolu tim iz predgrađa Madrida gostuje u centru grada, Atletiko Madridu.

Sosijedad, koji sa klupe predvodi Dejvid Mojes, nije imao milosti i slavio je sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Martinez u 65. minutu meča. Iskoristio je centaršut sa desne strane, bio najviši u skoku među pet protivničkih igrača i zatresao mrežu.

Hetafe je ovim porazom ostao na 29 osvojenih bodova, sa samo četiri više od zone ispadanja. Na drugoj strani, Sosijedad je bezbrižan na sredini tabele, ne može ‘ni gore ni dole’, pa će do kraja sezone igrati za svoju dušu i navijače.