1

SERIJA A: Kjevo juri ka opstanku, goleada u Sasuolu! (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.15 u 17:23

Samo tri meča igrana su u tradicionalnom nedeljnom terminu od 15 sati u italijanskoj Seriji A. Kjevo je napravio veliki korak ka opstanku, Sasuolo je torpedovao raspadajuću Parmu, a u Atalanti je bilo miroljubivo i bez golova.

Pobeda Kjeva u Đenovi mogla bi da se svrsta u iznenađenje, s obzirom na pozicije na tabeli ova dva tima. Iako su Đenovljani na samo pet bodova udaljeni od zone koja vodi u Evropu, stiče se utisak da im nije preterano u interesu da se sledeće sezone tamo i nađu. To je iskoristio Kjevo koji je na ‘Marasiju’ slavio sa 2:0 golovima Alberta Paloskog u drugom poluvremenu.

Parma je konačno zaigrala, ali je samo na tome ostalo, pošto je i slabašni Sasuolo bio prejak za ‘mlekadžije’. Sa dva gola Sansonea domaći su vodili na poluvremenu, a onda je crveni karton golmana Mirantea i penal koji je iskortio Berardi sve rešio. Do kraja Misiroli postigao još jedan gol za Sasuolo, tek da se uveća jedna od retkih pobeda ovog tima.

U trećem meču u ovom terminu Atalanta i Udineze su miroljubivo podelili bodove, bez golova.

Palermo – Juventus 0:1 (0:0)