0

JSL: Jagodina razbila Vojvodinu u Novom Sadu, remi Voždovca i Čukaričkog

Objavljeno: 14.03.15 u 16:06

Fudbaleri Jagodine pobedili su na stadinu “Karađorđe“ ekipu Vojvodine rezultatom 1:4, a trijumfe su zabeležili još Novi Pazar, Borac, dok su Voždovac i Čukarički odigrali bez golova.

Goleada na “Karađorđu“ pripala je Jagodini, a gosti su poveli već u četvrtom minutu kada je Gašić nakon kornera pogodio mrežu za 0:1. Prednost gostiju trajala je do 11. minuta kada je nakon lepe akcije, Stojanović izjednačio na 1:1.

Do odlaska na odmor, Jagodina je postigla još dva pogotka preko Savkovića u 15. i Lepovića u 41. minutu. Konačnih 1:4 postavio je Martinović u 67. minutu.

U Novom Pazaru pao je OFK Beograd. Pazarci su do važnih bodova došli golovima Kostića u 33, Pavlovića u 55. i Radivojevića u 63. minutu, dok je jedini pogodak za ‘romantičare’ postigao Jovanović u 53. minutu.

Borac je kao domaćin bio bolji od Radničkog 1923 golovima Ožegovića i Zeca, dok pobednika nije bilo na mečevima Napredak – Mladost, Donji Srem – Radnički Niš i Voždovac – Čukarički.

Borac – Radnički 1923 2:0 (1:0)