0

SERIJA A: Podela bodova u Napulju, domaćin ispustio pobedu (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.15 u 22:47

U poslednjem meču nedeljnog programa 26. kola Serije A fudbaleri Napolija i Intera u derbiju runde su podelili bodove odigravši 2:2.

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka Napolitanci u roku od samo 12 minuta u drugom delu, od 51. do 63, dva puta savladali Handanovića. Najpre je precizan bio Hamšik, a potom i Iguain kojem je upravo Slovak asistirao za pogodak. U tom trenutku se učinilo da će bodovi ostati u Napulju, ali to se nije desilo.

Neizvesnost u meč je vratio Palasio pogotkom u 72. minutu, da bi u samoj završnici glupost napravio Enrike koji je napravio penal, a pri tome je i isključen iz igre jer je pazario drugi žuti karton. Precizan sa bele tačke bio je Mauro Ikardi koji je tako posatvio konačan rezultat u 87. minutu. Zdravko Kuzmanović i Nemanja Vidić nisu ulazili u igru.

Napoli ponovo ima četiri boda manje od drugoplasirane Rome, dok je Inter u sredini tabele pošto ima 36 poena, koliko i Torino odnosno jedan više od Milana i Palerma.