0

FOTO screenshot

PRIMERA: Levanteu dovoljna dva minuta za bodove spasa

Objavljeno: 06.03.15 u 23:05

Fudbaleri Levantea su u 26. kolu Primere savladali Eibar sa 2:1 (0:0) posle neverovatnog preokreta.

Dva tima koja će se grčevito boriti za opstanak odigrala su veoma zanimljiv meč u predgrađu Valensije. Eibar je poveo u 55. minutu evrogolom Berhona na asistenciju Bovede. Naime, napadač gostiju je u stilu najvećih fudbalskih majstora loptu uhvatio na volej.

Ipak, domaćinima su bila potrebna samo dva minuta da naprave preokret. Prvo je Tonjo uposlio Barala u 65. minutu za 1:1, da bi Uče u 67. minutu Levanteu doneo prednost 2:1 i ispostaviće se konačan rezultat. U timu Eibrara 72. minuta je igrao je bivši napadač Crvene zvezde Dejan Lekić.