0

LIGA 1: Bivši štoper Zvezde dobio šest golova od Marseja (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.15 u 22:52

U prvom meču 28. kola Lige jedan Marsej je u gostima ponizio Tuluz 6:1 (4:0).

Bruka i sramota za tim sa najviše Srba u francuskoj ligi. Odbrana Tuluza predvođena bivšim štoperom Crvene zvezde Urošem Spajićem dobila je šest golova od Marseja.

Mrežu domaćina načeo je Batui u šestom minutu posle sjajnog okreta i šuta. Samo par minuta kasnije Ale je povisio na 2:0. Kada je Mubanđe postigao autgol u 20. minutu i Marsej poveo sa 3:0 bilo je jasno da se Tuluzu sprema debakl. Domaće navijače je sa stadiona kući poslao Batui drugim golom na meču u 44. minutu.

Čast ljubičasto-belih sačuvao je Ben Jeder golom u 76. minutu, ali je Marsej do kraja postigao još dva pogotka. Prvi je bio delo Andre Ajua u 78. minutu, a konačnih 6:1 postavio je Žinjak u 89. minutu.

U timu Tuluza 90 minuta su odigrali Spajić i Pešić, dok je Ninkov meč odgledao sa klupe. I bolje.

Pobedom Marsej je ostao u borbi za titulu, dok će se Tuluz boriti za goli prvoligaški život.