0

KUP ITALIJE: Fiorentina slavi Salaha (VIDEO)

Objavljeno: 05.03.15 u 23:36

fiorentina je sa 2:1 savladala Juventus u prvom polufinalnom susretu italijanskog kupa, a dvostruki strelac bio je Mohamed Salah.

Na klupi su bili Bufon, Tevez, Kjelini, Lihtštajner, sa druge strane Valer, Vargas, Dijamanti, Babakar, Akvilani, ali to nmije značilo da nije viđen zanimljiv meč u Torinu. Gosti su se bolje snašli i načinili veliki korak ka finalu.

Poveli su već posle 11 minuta. Salah je maestarlno pogodio.

Nije se dao lider Serije A. Izjednačio je posle svega desetak minuta preko Ljorentea.

A onda je na scenu ponovo stupio Salah postavio konačan rezultat u 56. minutu. Vukao je loptu od protivničkog gola i završio akciju.

Revanš se igra za mesec dana na stadionu u Firenci. U prvom polufinalnom susretu odigranom u četvrtak, Lacio i Napoli su remizirali – 1:1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.