0

PREMIJER LIGA: Kristal Palas slomio ‘čekić’ (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.15 u 15:50

U premijernom meču najjače engleske lige Kristal Palas je u gostima sa 3:1 (1:0) savladao Vest Hem.

Gosti su bili daleko bolji rival od domaćina. Palas je napadao, Vest Hem se branio, ali uzalud. Bedem pred golom Adriana srušen je u 41. minutu kada je Marej iskoristio grešku Kresvela i pogodio za 1:0.

Apton park je utišan u 51. minutu kada je Dan posle kornera Pančona povisio na 2:0. Pančonovi prekidi danas su bili kobni za „čekićare“. U 63. minutu ovaj igrač je izveo slobodan udarac, a Marej je drugim pogotkom povisio na 3:0.

Dvostruki strelac je nedugo zatim isključen zbog parnih kartona, a Vest Hem je prelepim golom Valensije samo ublažio poraz 3:1.