0

PRIMERA: Aduriz prekinuo agoniju i doneo tri boda Bilbau (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.15 u 18:54

Golom Aduriza u 85. minutu Atletik Bilbao je osvojio tri boda protiv Rajo Valjekana i time obezbedili nešto mirniji nastavak prvenstva, pošto sada imaju osam bodova više od timova iz zone ispadanja.

U poprilično ne zanimljivom duelu na San Mamesu do same završnice nije bilo golova, a onda je Aduriz pet minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka savladao golmana gostiju, postigavši svoj deveti gol u ovom prvenstvu. Rajo Valjekano, kao i do tog trenutka nije adekvatno napao prema golu ‘Lavova’, pa je rezultat ostao 1:0.

Tri tima iz Baskije su sada na deobi 10. pozicije na tabeli, jer po 27 bodova imaju Atletik Bilbao, Real Sosijedad i Eibar. Rajo Valjekano sa bodom manje je ostao na 14. mestu Primere.