0

PREMIJER LIGA: Totenhem u poslednjem minutu do boda protiv Vest Hema (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.15 u 15:00

Fudbaleri Totenhema i Vest Hema remizirali su na Vajt Hart Lejnu rezultatom 2:2 (0:1) u 26. kolu Premijer lige.

Vest Hem je i četvrti put u nizu ostao neporažen protiv gradskog rivala, a gosti su poveli u 22. minutu golom Kuojatea.

Totenhem je u nastavku imao inicijativu, ali su se gosti odlično branili. Menadžer Totenhema Maurisio Poketino na poluvremenu je uveo Kristijana Eriksena umesto Dembelea što je ubrzalo igru domaćih.

Ipak, Vest Hem je nakon jedne kontre, uspeo da iskoristio uspavanost odbrane Totenhema. Nobl je centrirao sa levog boka, a Sako na drugoj stativi poslao loptu u drugi ugao.

Nadu domaćima vratio je Deni Rouz preciznim udarcem i pogotkom u 83. minutu, a konačnih 2:2 postavio je Hari Kejn u poslednjim trenucima utakmice. Song je oborio Kejna u šesnaestercu, a sudija pokazao na belu tačku. Golman Adrijan je zaustavio Kejnov udarac, ali se lopta odbila na nogu napadaču Totenhema koji je lako pogodio za 2:2.