0

BUNDESLIGA: Šok u poslednjem minutu za Rajkovića i Kačara! (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.15 u 17:32

U pretposlednjem meču 22. kola nemačke Bundeslige Hamburger i Borusija Menhengladbah podelili su bodove, bilo je 1:1, iako je domaći tim vodio bukvalno do poslednjih sekundi meča kada je Hrgota rastužio srpske internacionalce Slobodana Rajkovića i Gojka Kačara.

Gosti iz Menhengladbaha su imali inicijativu u prvom poluvremenu, ali nisu uspeli da je realizuju, pa se sve završilo na jalovim napadima i rezultatu 0:0. Već u drugom gledali smo mnogo bolji fudbal, igrači Hamburga su se žestoko borili i pokazali veću želju da dođu do gola. U tome su i uspeli u 73. minutu, kada je Stiber veoma lepim pogotkom doveo domaći tim u vođstvo.

Promenila se situacija na terenu, gosti su krenuli na sve ili ništa, a Hamburg je evidentno ostajao bez energije. To je rezultovalo izjednačenjem, i to u poslednjim momentima susreta, Hrgota je zahvatio loptu glavom, jedan igrač Borusije je smetao golmanu domaćih, ali nije bilo ofsajda i gol je bio regularan. Do kraja nije ostalo više vremena, čim je lopta krenula sa centra sudija je odsvirao kraj meča u kojem su u timu HSV-a napokon svih 90 minuta odigrali srpski internacionalci Slobodan Rajković i Gojko Kačar.