0

SERIJA A: Juventus preokrenuo, strašan gol Pirla za trijumf (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.15 u 23:19

Juventus je sa 2:1 savladao Atalntu u 24. kolu Serije A. Lider je na taj način upisao 17. trijumf u domaćem prvenstvu, i to posle preokreta.

Gosti iz Bergama poveli su u 25. minutu golom Đulija Miljača, ali je domaćin već do poluvremena preokrenuo. Fernando Ljorente  je poravnao rezultat, i Andrea Pirlo fantastičnim golom preokrenuo za, ispostaviće se kasnije,  pobedu domaćina.

U drugom delu meča Juventus je zapretio samo jednom, i to Pogba glavom. Vredan pomena je i pokušaj gosiju koji je mogao da im donese bod ali je Miljačo propustio šansu i loptu glavom poslao pored stative.