0

PRIMERA: Elče iznenadio Eibar i osvojio važna tri boda za opstanak (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.15 u 23:13

U poslednjoj utakmici 23. kola Primere, Elče je na gostovanju zabeležio veoma važnu pobedu nad Eibarom od 0:1 (0:0).

Posle prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, u 50. minutu Džonatas je posle centaršuta glavom skrenuo loptu i matirao golmana domaćih.

Pokušali su domaći da dođu do izjednačenja, ali su u prevelikoj želji uspeli da zarade samo isključenje, tačnije, Federiko Piovaćari je dobio direktan crveni karton posle udarca laktom u skoku.

Elče je ovom pobedom otišao na četiri boda iznad zone ispadanja i trenutno je 17. sa 23 boda. Eibar je bezbrižan u sredini tabele sa 27 bodova.