2

USPELA GENERALKA: Crvena zvezda pobedila učesnika Lige šampiona

Objavljeno: 14.02.15 u 18:35

U poslednjoj prijateljskoj utakmici pred nastavak Jelen Superlige, Crvena zvezda je u Turskoj sa 2:1 (1:1) savladala BATE Borisov.

Nije dobro počeo meč za izabranike Nenada Lalatovića. Posle kornera u 10. minutu Radionov je beloruskom šampionu doneo prednost od 1:0. Ipak, radost učesnika Lige šampiona nije dugo trajala. Lazović je centrirao sa desne strane, a Parker je sa sedam metara pogodio za 1:1.

Crveno-beli su od tog momenta preuzeli inicijativu, a u prvom poluvremenu dve izgledne šanse propustio je Gavrić. Ipak, inicijativa se Zvezdi isplatila u 50. minutu kada je Parker iskoristio grešku golmana BATE-a i pogodio praznu mrežu. Do kraja utakmice Crvena zvezda je imlala još jednu sjajnu šansu kada je Ristić iz slobodnog udarca pogodio stativu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.